Vánoční posezení

V Domově jsme si Vánoce přiblížili už ve čtvrtek. Slavnostně nazdobené stoly, živý vánoční strom, dekorace i koledy dokreslovaly vánoční atmosféru.

Obyvatele přivítala slavnostním přípitkem a přáním ředitelka Domova Mgr. Lucie Vísnerová. Přítomným obyvatelům popřáli krásné vánoční svátky a pevné zdraví do nového roku také starosta Kdyně pan Oskar Hamrus v doprovodu místostarostky města Ing. Věry Říhové. Zapálili se svícny, obyvatelé ke kávě mohli ochutnat cukroví, na jejichž pečení se někteří sami podíleli. Velkou jídelnou se linuly vánoční písně a koledy, které obyvatelům zpívaly paní Květa Majerová a slečna Sabina Schneiderová. Ke slavnostnímu obědu se podávala svíčková na smetaně s knedlíkem. Všichni obyvatelé si jí pochvalovali. Věříme, že společně strávený slavnostní čas přinesl vánoční atmosféru do srdcí našich obyvatel a jsme velmi rádi, že se slavnostní posezení po dvou letech mohlo uskutečnit tak, jak jsme byli vždy zvyklí.

Poděkování za podporu patří představitelům města Kdyně za vánoční strom i osobní návštěvu. Děkujeme paní Majerové a slečně Schneiderové za krásný hudební doprovod. A velké poděkování patří také zaměstnancům, kteří se podíleli na přípravě a realizaci tohoto slavnostního dne.